30 апреля 2024, вторник, 19:16
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 13
+49 +
974, 19:05, 18.10

Сапраўдным рускім людзям: "За нашу і вашу свабоду!"

Ответить
+33 +
Валентина, 19:25, 18.10

Лучше ничего и не скажешь ! Слава Украине!!!

Ответить
0 +
Vitaly, 10:26, 20.03

Героям слава! ВИршам Слава! Александру Бывшеву многая лета

Ответить
+28 +
Бандеровец , 19:26, 18.10

есть еще ЛЮДИ в руSSких селениях!

Ответить
+31 +
Пётр - Одесса, 19:27, 18.10

Спасибо Вам Поэт за Вашу стойкость и величие духа, всё правда в Ваших словах и чувствах. Желаю Вам увернуться от имперской длани и переехать к нам !

Ответить
+17 +
Юрій, СР, 19:27, 18.10

Повільно - занадто повільно - та все-таки просипається сумління бодай окремих людей Росіїї!
Інакше і не може бути! З такою гадістю, якою орудує Путін не може надовго погодитись ніхто нормальний!

Ответить
+28 +
Марія, 19:29, 18.10

Дай БОГ йому ЗДОРОВЯ і ДОВГИХ РОКІВ ЖИТТЯ за такий вірш.За все зло РАССЕЯ заплатить СПОВНА.Треба дочекатися свого часу.

Ответить
+24 +
Сергей, 19:31, 18.10

не перевелись еще на Русской земле герои

Ответить
+27 +
walter, 19:44, 18.10

"Без паскудств ты не можешь ни дня..."

Как поэт, Александр Бывшев наиболее точно передал то ощущение, которое остаётся от высказываний, разглагольствований ватников, то ощущение, которое вызывает сегодняшняя путинская россия, вцелом, - ощущение паскудства.

Ответить
+20 +
аносиктаня, 19:57, 18.10

спасибо, золотые слова!!!

Ответить
+6 +
andy, 21:32, 18.10

+100500!

Ответить
+7 +
WladIS, 22:01, 18.10

Замечательные слова... Поэт громко сказал то, что многие ТАМ бояться даже думать... Да хранит Вас Господь, Александр... Слава Украине....

Ответить
+1 +
Михайло, 18:26, 20.10

Трохи відлягло від серця, коли прочитав ці пронизливі, з кров,ю, прямо з серця вірші російського поета Бишева. Однозначно, він не входить в число тих 86% росіян - кримнашистів - путіністів. Іце втішає. Певно не всі в Росії з завидущими очами та загребущими руками...Сьогодні брехлива, жорстока, підступна Рассея ополчилася проти всього світу, який онімів від нахабства і безпардонності її правителів. Подібному є лише одне пояснення - МЕНТАЛЬНІІСТЬ РОСІЇ. Я НАЗИВАЮ ЦЕ ПРАВИЛО ТРЬОХ П: ПАНУВАННЯ, ПІДКОРЕННЯ, ПЕРЕМОГА. Одне втішає, що та перемога ПІРРОВА, ЗА ЯКОЮ ПОЧНЕТЬСЯ АПОКАЛІПСИС РОЗПАДУ Росії ТА ВІДРОДЖЕННЯ ПІДКОРЕНИХ НАРОДІВ. СЛАВА ВІЛЬНИМ НАРОДАМ РОСІЇ, ЯКІ ВИНИКНУТЬ НА РУЇНАХ ЧЕРГОВОЇ ІМПЕРІЇ! СЛАВА УКРАЇНІ, ЯКА ПОКЛАЛА ПОЧАТОК ЦЬОМУ АПОКАЛІПСИСУ!!!

Ответить