27 апреля 2024, суббота, 13:04
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 6
+44 +
leo44, 15:22, 20.12

Да упокоятся души страдальцев на небесах ! Жуткая смерть ,грех несут виновные...

Ответить
-8 +
Украина и Нидерланды обнародовали данные расследования крушения «Боинга», 15:24, 20.12

Ну,и где эти данные?

Ответить
+28 +
Для ваты:, 16:39, 20.12

Что, читать не научили в парашке?
Цитирую: "Экспэрты даследавалі лічбавыя і тэлекамунікацыйныя перахопы тэлефонных размоваў, у тым ліку, якія былі апублікаваныя ўкраінскім бокам. Было даследавана каля 5,5 млрд старонак сайтаў у сетцы інтэрнэт, такіх як блогі і форумы, а таксама старонкі сацыяльных сетак, дзе публікаваліся, у тым ліку, фатаграфіі і відэаматэрыялы з усходняй Украіны."
Или ты такой ватноголовый, что еще до оконсания расследования ожидал результат услышать? Так это только в рашке и тут у нас в Беларуси так дела "расследуют". А там работают профессионалы.

Ответить
+1 +
Аня, 18:27, 20.12

Вы не понимаете что такое данные? Вы адекватный вообще?

Ответить
+4 +
Как "где"?, 17:53, 20.12

Там же, где и все другие "доказательства". "Неопровержимых доказательств" - вагон и маленькая тележка. Только они жутко засекречены.

Ответить
+3 +
Язэп, 18:54, 20.12

Мне здаецца, што ўсё ўжо ясна, як белы дзень. І навошта складваць яшчэ тыя кубікі, з астаткаў Боінга. Гэта марудная праца зацягнецца надоўга, а вынік можна і не атрымаць. Бо ў расійскіх бандфарміраванняў было шмат часу, каб тыя кавалкі корпуса самалёта, якія добра маглі дапамагчы следству вывязлі з места катастрофы. Чамусьці яны доўга марудзілі ў той час перад тым, як дапусціць на месца катастрофы замежных спецыялістаў. Таму пакуль яшчэ грошы ёсць у Расіі трэба каб яны, хоць матэрыяльна кампенсавалі радні загінулых чалавечаскія ахвяры. Таму патрэбен суд! Доказаў шмат! Пакуль не пачалі раптоўна знікаць удзельнікі гэтага жудаснага злачынства.

Ответить