3 мая 2024, пятница, 10:09
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 4
+61 +
Слава героям! Слава сапраудным людзям!, 19:04, 8.07

Вось,а кацапы нам забiваюць мозг,што на Захадзе усе сквапныя, думаюць толькi пра сябе, i увесь час жадаюць захапiць МацкваБад. А самi выхваляюцца сваей "сердобольностью и хлебосольностью" - упырыдлы кончаныя. Раша зауседы была фашысцкай краiнай,паслядоунiцай Гiтлераускага рэйха. Успамiнаю як жыхары Iталii ратавалi пасажырау затануушай Канкордзii,з якiм гераiзмам i самаахвярствам дзейнiчалi пажарныя i палiцыя пад час тэракта у Нью-Ерку,як пасажыры захопленых самалетау змагалiся з тэрарыстамi на борце ,каб тыя не упалi на горад. Сення прыклад гераiзма,самаадданасцi i грамадзянскага доуга нам паказвваюць жыхары Украiны,хто насуперак фашыстам з Парашнi,насуперак здраднiкам ва уладзе,насуперак неспрыяльным эканамiчным умовам ратуе сваю краiну ад Ардынскага iга,ад алiгархата i прыслужнiкау РФСР

Ответить
+1 +
Вшивый козёл размахивающий топором санкций, 2:44, 9.07

Респект и уважуха этому пацану!!! Он хоть и пацан, но поступил как настоящий мужик!!!

Ответить
+1 +
Антон, 5:42, 9.07

Растут настоящие Люди! Даст вам Бог крепкого здоровья, ребята!

Ответить