30 апреля 2024, вторник, 1:46
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 11
+38 +
Аліса, 20:06, 21.03

Цвярозае рашэнне! +

Ответить
+43 +
111, 20:35, 21.03

Никаких выборов пока плешь у власти !!!

Ответить
+27 +
я за, 20:35, 21.03

Хорошее начало. Народ поддержит.

Ответить
+28 +
Сяржук, 20:35, 21.03

І ніякіх выбараў, пакуль не будуць вызвалены ЎСЕ палітзняволеныя!!!

Ответить
+24 +
Иней, 20:52, 21.03

Беспартийный. Но к такому решению партии присоеденяюсь.

Ответить
+27 +
Люстэрка , 21:06, 21.03

Весь народ заключенные. В выборах на зоне всегда побеждает начальник тюрьмы.

Ответить
+12 +
Язэп, 21:12, 21.03

Калі такое становішча ў краіне, дзе прэзідэнт разам са свамі падкарытнікамі кажуць, што ў нас няма палітычна рэпрасіраваных. А апазыцыя разам з беларусамі з цвярозым розумам лічаць, што яны ёсць. То патрэбна сустрэча гэтых двух бакоў ад Беларусі і судзьёй між імі павінны выступіць еўрапейскія інстытуты права і свабоды грамадзян. І прыйсці да канцэнсуса. Бо гэта абсурдна, калі такое становішча ў краіне, ўжо трэйцяе дзесяцігоддзе пры ўладзе Лукашэнкі. За гэты час ён шмат беларусаў "перасажаў". Частка бесслядоўна знікла з жыцця, а хто правы і хто вінаваты еўрапейцы відаць яшчэ і не вызначаліся. Вядома, што ўсе пытанні ў сваёй краіне павінен вырашаць сам народ. Але калі ў краіне паліцэйская дыктатура. І ёсць не народ, а насельніцтва. Бо гэта рабілася два дзесяцігоддзя, каб канчаткова знішчыць нацыю (народнасць). Увесь гэты час знішчалася і канстытуцыя краіны. І беларусы прыйшлі да таго, што зараз маюць. Кіруюць імі з Масквы праз іхняга сатэліта "Л.А.Р." А апынуліся беларусы,зараз, у разбітага карыта. І залатой рыбкі чакаць няма адкуль.

Ответить
+14 +
..эю., 21:35, 21.03

Ну и что? Никого все равно не освободят,а БХД примет решение пойти на выборы,чтобы" что-то донести до народа".... Только призыв к неучастию в этих "выборах" может принести какой-то новый результат.

Ответить
+10 +
litana, 1:41, 22.03

Согласен. Только байкот этой херни, которая зовется "выборами".

Ответить
+25 +
Рубцов Юрий Михайлович Гражданин Республики Беларусь, 21:54, 21.03

Дзякуй.

Ответить
+1 +
наблюдатель, 15:31, 22.03

Молодцы, отметились, поставили галочку в заведомо провальном начинании. Может пора уже думать по другому, обернуться лицом к народу, поговорить о наболевшем у народа? Выборы байкотировать однозначно надо, но и надо подходы менять, а не биться головой об стену.

Ответить