17 траўня 2024, Пятніца, 14:01
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 8
+70 +
Ігор, 13:35, 2.05

Дякую! Вічна пам'ять героям! Біларусь буде вільною!

Адказаць
+21 +
Укр, 13:38, 2.05

Женщине, нарушившей ПДД, надо было, не стесняясь, жестче ответить. Чтоб ощутила стыд.

Адказаць
+46 +
Егер, 14:05, 2.05

Вялии дзякуй Вам Алена за такога сапрауднага мужа!! Ен гонар нашае Нацыи и прыклад патрыятызму дзеля нашае краины! Дабро абавязкова пераможа и рашыстскую арду и синепалую чуму! И лепшые беларусы вернуцца у сваю свабодную краину, дзеля чаго и аддау Ваш Павал свае жыцце!
Слава героям Украины!! Слава героям Беларуси!!!

Адказаць
+41 +
!!!, 14:33, 2.05

Героям Слава!

Адказаць
+21 +
мимокрокодил, 14:51, 2.05

Что-то мне кажется, что эту статью если украинцы и увидят, то считанные единицы, да и те почти наверняка к этому моменту уже давно будут знать всю глубину маразма, в который нашу несчастную Родину клятые лукашавки вместе с уzкими втаптывают уже четвёртый десяток лет. Остальным, особенно зермачной ОПе, будет либо фиолетово, либо гешефтно, либо "ни шагу из Беларуси!", либо всё сразу. Научены мы уже.

Но в любом случае за статью спасибо чисто человеческое. Хоть откуда-то хоть одно доброе слово долетело.

Адказаць
+11 +
Відповідь, 18:27, 2.05

У мене до Вас , шановний "крокодил" , таке питання , а чи добре Ви знаєте українців ?
А чи знаєте Ви , українці програли Вибори у 2019 році , але проти "янелоха" проголосувало 25 відсотків Українців.
Чи знаєте Ви , шановний пане , що в Україні мешкають Українці і мешкають "жытели" Украины , так само , як в Білорусі мешкають Білоруси поруч с "ябатьками" ?!
Українці поважають білорусів, б'ються на фронтах разом з братами Білорусами і усе це добре знають. Ми дякуємо цій жінці та дякуємо герою Білорусу , що поклав своє життя за нашу і вашу СВОБОДУ !
Ще раз наголошую , брати білоруси, у нас в Україні є свої "ябатьки" , якщо не було б цих "ябатьок" то й не було НІЯКОЇ війни !

Адказаць
+1 +
мимокрокодил, 11:41, 3.05

Прабачце, але нагадаю: 08.2022. Нас пакінулі адных, калі мы прасілі аб дапамозе, яшчэ і ахінеі нанеслі ў наш бок. Колькі ўкраінцаў дапамаглі нам за ўвесь час нашай барацьбы? Колькі беларусаў УЖО загінулі дзеля Украіны пачынаючы з 2014 року па гэты час? Колькі разоў мы прасілі расплюшчыць вочы і зразумець, што за свалату з сябе ўяўляе сіпатае мурло? Які адсотак насельніцтва Украіны ненавідзіць беларусаў за тое, што яны анічога ўвогуле не могуць зрабіць на сваёй уласнай зямлі, але ў той жа час, наколькі я бачу, аніякіх пытанняў не маюць да тых украінцаў, кто зараз знаходзіцца на акупаванай тэрыторыі Украіны, хаця вуzкія ракеты ляцяць і адтуль? Рытарычныя пытанні. Падвоеныя стандарты такія падвоеныя. Прабачце, але асабіста я ўжо ня веру ў тое, што нешта зменіцца ў лепшы бок. Веру толькі, што Украіна пераможа, а аб Беларусь, як звычайна, вытруць ногі. Мабыць, я неправы недзе?

Адказаць
+2 +
Відповідь ответ, 18:59, 3.05

Відповідь ,не пишите чушь ,что значит НИКАКОЙ войны не было бы?В каждой стране есть (хотя не хочется говорить так о людях) есть разные группы людей:
1.Те кто готовы защищать свою Родину или свободу своего народа с оружием в руках.
2.Которые патриоты, но готовы защищать свою Родину с помощью постов на сайтах и разговорах в компании.
3.Это те для которых Родина это просто территория и им все равно какая власть в их стране.
4.Приверженцы оккупантов.
Какая из групп доминирует такой и результат,а именно -вооруженное сопротивление,переговоры на условиях врага,капитуляция без сопротивления.
Ну ,а отношений беларусов к украинцам и наоборот просто нет,они были до 24.02.22 сейчас их просто нет и какие они будут после войны решит только война .Так что мы очень сейчас влияеем на будущие взаимоотношения наших потомков.Одно могу сказать как бы не сложилось но полк Калиновского уже вписал себя в историю Беларуси и Украины как свободолюбивые белорусы борющиеся за свободу с оружием в руках.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны